Ne pritje te fillimit te spektaklit ne qytetin e Lezhes, ku Festes se Birra Tirana do ti bashkohen edhe Bujar Qamili, Ylli Baka, Valbona Mema dhe shume kengetar te tjere.

Urojme mijera pjesemarresit ne naten e sotme ta shijojne sa me shume festen dhe spektaklin!

GEZUAR ME BIRRA TIRANA, BIRRA KOMBETARE SHQIPTARE!

Show Buttons
Hide Buttons