Sipërmarrësi Irfan Hysenbelliu, aksioner kryesor i Birrës “Tirana”: Do mbizotërojmë mbi 60% të tregut, kryeqyteti do ketë festën e birrës

Sipërmarrësi Irfan Hysenbelliu, aksioner kryesor i Birrës “Tirana”: Do mbizotërojmë mbi 60% të tregut, kryeqyteti do ketë festën e birrës

‘Birra Tirana’ bëhet pjesë e familjes së madhe ‘Hysenbelliu Group’. Presidenti i grupit, zoti Irfan Hysenbelliu është tashmë aksioneri kryesor i birrës Tirana me kuotat më të mëdha të aksioneve. Ky është një rikthim, pasi zoti Hysenbelliu ka qenë iniciatori kryesor i...
Spot Televiziv Birra Tirana

Spot Televiziv Birra Tirana

I am from Tirana… Ky spoti i ri televiziv eshte nje falenderim per te gjithe ju konsumatoret dhe klientet tane besnik, qe na motivoni perdite e me shume me mbeshtetjen tuaj dhe na beni me te perkushtuar per te prodhuar per ju birren me te mire shqiptare dhe per...
Birra Tirana – Një Histori Suksesi Shqiptare

Birra Tirana – Një Histori Suksesi Shqiptare

Që prej krijimit të saj më 10 korrik 1960, Birra Tirana kompania më e madhe e prodhimit të birrës në Shqipëri, vazhdon tu shërbej me përkushtim konsumatorëve të saj besnik, duke ruajtur me fanatizëm të njëjtën shije dhe identitet të vecantë, që e bën atë jo vetëm...

Birra Tirana edhe në Kullën Magjike 360°

Mijera vizitor te Kullës magjike 360°, te sapo inaguruar në Parkun e Divjakes, shijuan dje pasdite dhe ne mbremje, Birra Tirana te fresket dhe ushqime tradicionale te pergatitura nga restorantet e zones. Së bashku festojme momentet me te gezuara te jetes, se bashku...

Ne pritje te fillimit te spektaklit ne qytetin e Lezhes

Ne pritje te fillimit te spektaklit ne qytetin e Lezhes, ku Festes se Birra Tirana do ti bashkohen edhe Bujar Qamili, Ylli Baka, Valbona Mema dhe shume kengetar te tjere. Urojme mijera pjesemarresit ne naten e sotme ta shijojne sa me shume festen dhe spektaklin!...
Show Buttons
Hide Buttons