Dhjetë Arsye Pse Duhet të Pini Birrë

Dhjetë Arsye Pse Duhet të Pini Birrë

Ne të gjithë e dimë se birra është një pije alkoolike që njerëzit zakonisht preferojnë të pijnë me ushqime të caktuara, veçanërisht në Amerikën e Veriut dhe në Evropë. Birra ka një përmbajtje më të madhe proteinike dhe vitaminë B se sa vera, ndërsa përmbajtja e saj me...

Ne pritje te fillimit te spektaklit ne qytetin e Lezhes

Ne pritje te fillimit te spektaklit ne qytetin e Lezhes, ku Festes se Birra Tirana do ti bashkohen edhe Bujar Qamili, Ylli Baka, Valbona Mema dhe shume kengetar te tjere. Urojme mijera pjesemarresit ne naten e sotme ta shijojne sa me shume festen dhe spektaklin!...

Gjate pergatitjes per Festen e Birres, ne qytetin e Korçës.

Gjate pergatitjes per Festen e Birres, ne qytetin e Korçës. Ju mirepresim ne tre stendat e Birra Tirana, prane stadiumit dhe ne Pazarin e Vjeter!...

test

...
Show Buttons
Hide Buttons